02 435 1485 Ajanvaraus

Olemme paikalla pääasiassa ma-to 8-18 ja pe 8-14. Kuitenkin teemme myös kotikäyntejä ja allasterapiaa, joten parhaiten meidät tavoittaa puhelimitse tai tulemalla paikanpäälle ma-to klo 12-13.

FYSIOTERAPIA:

Henrikinkatu 2, 21100 Naantali

naantali.kuntoutus@coronaria.fi

02 435 1485

HENKILÖKUNTA

Sanna Pennanen
sanna.pennanen@coronaria.fi

Katariina Myllyoja
katariina.myllyoja@coronaria.fi

Kirsi Malho
kirsi.malho@coronaria.fi

Mikael Pihlajamaa
mikael.pihlajamaa@coronaria.fi

Mirva Vainio-Ketola
mirva.vainio-ketola@coronaria.fi

Sari Wessman
sari.wessman@coronaria.fi

Soile Niemi
soile.niemi@coronaria.fi